Warszawska rodzinka i jej podróże

Noclegi w Dziwnówku

O Dziwnówku wiemy niewiele a ci, którzy nigdy w nim nie byli, mogą nawet nie wiedzieć, gdzie dokładnie leży. Tymczasem ta mała nadmorska wieś – bo nie posiada ona żadnych praw gminnych ani miejskich – święci od kilku lat spore sukcesy w zakresie turystyki. Do Dziwnówka przyjeżdżają goście z całej Polski, korzystając z niesamowicie rozbudowanej i atrakcyjnej bazy noclegowej (). A jest z czego korzystać, bo prócz konkurencyjnych cen baza noclegowa Dziwnówka to przede wszystkim wysoki komfort wypoczynku, którego mogą pozazdrości turyści wybierający się w inne miejsca.

„Nocuj, gdzie chcesz” – pole namiotowe, hotel czy pensjonat

Wakacje nad morzem zwykle spędzamy na plaży – opalając się lub kąpiąc w Bałtyku. Dlaczego więc i na plaży nie nocować? Niestety na przeszkodzie stoją aspekty prawne jednak w Dziwnówku znaleziono rozwiązanie pośrednie i w bezpośrednim sąsiedztwie rozgrzanego piasku utworzono pole namiotowe. Posiada ono dostęp do bieżącej wody, zaplecze sanitarne a nawet niewielką stołówkę, dlatego stanowi bardzo atrakcyjne miejsce noclegowe dla turystów. jest to świetne rozwiązanie w szczególności dla studentów i młodzieży, którzy nocując na polach namiotowych mogą nie tylko poczuć atmosferę noclegów pod gołym niebem, ale i całkiem sporo zaoszczędzić. Nocleg dla bardziej wymagających? Dla tych wszystkich, którzy oczekują jednak nieco wyższego komfortu snu, noclegi Dziwnówek oferują pokoje w pensjonatach, hotelach i ośrodkach wczasowych. Na terenie wsi leży również niewielkie SPA rekreacyjne, gdzie spróbować można usług z zakresu regeneracji kosmetycznej, błotnych i solnych kąpieli oraz masaży relaksacyjnych. 

Jedną z ważniejszych kwestii jest problem finansowy – ile zapłacimy za wakacje w Dziwnówku? Okazuje się, że wcale nie tak wiele, a swój budżet na tygodniowy wyjazd z powodzeniem zamkniemy w 1000 zł, wliczając to koszty wyżywienia. Co ciekawe im większą grupą jedziemy, tym mniej zapłacimy – wystarczy nie wynajmować pokoi, ale całe domki wypoczynkowe. Koszt wynajmu liczy się bowiem od budynku, a nie od osoby, dlatego nocując tam w kilka osób można znacznie zmniejszyć koszty pobytu. Będą one jeszcze mniejsze, jeśli zrezygnujemy z wykupowania wyżywienia, a za to będziemy gotować sami korzystając z dostępnych w pokojach aneksów kuchennych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top