Jak uprawiasz seks w samochodzie?

Cóż, nadszedł czas. Ty i Twój partner znaleźliście zdalne miejsce parkingowe. Gdzieś wzdłuż pastwiska, gdzie tylko trzy krowy mogą cieszyć się twoimi ekscytującymi zajęciami. Przynajmniej masz nadzieję, że będą ekscytujące.

O ile nie jeździsz Maybachem, kochanie się w samochodzie lub czymś mniej słodkim może być dość problematyczne. Niezręczne, niezręczne pozycje; twarde przedmioty takie jak siedzenia, deska rozdzielcza i kierownica. Dlatego poniżej podajemy kilka wskazówek, jak uprawiać wspaniały seks w przeciętnym czteroosobowym samochodzie. Może to trochę ułatwi jazdę .

Pozycje i pozycje seksualne

Tak, musisz robić swoje na miejscu kierowcy, czy też wybierasz miłość z tyłu . Oba ma swoje zalety. Sprawdź poniższe pozycje, aby seks w samochodzie był łatwiejszy, przyjemniejszy i przyjemniejszy.

Tylne siedzenie. To prawdopodobnie dobrze znana pozycja dla wielu. Zarówno mężczyzna, jak i kobieta mogą tu zająć najwyższą pozycję, leżąc na tylnym siedzeniu. Pamiętaj, aby przesunąć przednie siedzenia jak najdalej do przodu. Wtedy możesz ładnie podrzucić. To sprawia, że ​​oboje jesteście szczęśliwi. Aha, i jeszcze jeden zabawny fakt: pozycja misjonarska spala najwięcej kalorii. Wciąż bonus.

Fotel pasażera. Również fantastyczna pozycja w samochodzie. Aby uzyskać najwygodniejszą pozycję, przesuń krzesło całkowicie do tyłu. Twoja partnerka może wtedy usiąść twarzą do Ciebie lub w stronę okna, z rękami na desce rozdzielczej i rękami w jej włosach.

Na kapturze. Jeśli po ośmiogodzinnej jeździe do Francji jesteś trochę zmęczony wnętrzem samochodu, zawsze możesz umieścić swojego partnera na masce. Może to dać pewną perspektywę, ponieważ teraz możesz nieco łatwiej angażować się w czynności ustne. Tylko upewnij się, że kaptur nie jest gorący, to jej się nie spodoba. Innymi słowy, zależy to trochę od jej preferencji.

Podczas jazdy. To jest najbardziej niepewna pozycja. Szansa, że ​​lubisz trochę za bardzo rozpraszać się, jest oczywiście dość duża. Jeśli chcesz zaryzykować, unikaj uderzenia, nie chcesz mieć zębów w swoim sierżancie majorze i zawsze patrz na drogę. Jeśli trochę się pogorszy i nie możesz już go ciągnąć, po prostu odłóż ten samochód na bok. Twoja przyjemność nie powinna odbywać się kosztem twojego własnego bezpieczeństwa, twojej dziewczyny lub innych osób.

Bezpieczeństwo, prawo, higiena i lokalizacja

Podczas sesji możesz łatwo się rozpraszać, a twoje oczy nie skupiają się już na innych rzeczach. Więc upewnij się, że wszystko dobrze ułożyłeś, zanim impreza się rozpocznie. Zaparkuj w miejscu, w którym masz pewność, że nie wpadniesz do rowu lub nie zostaniesz potrącony przez innych kierowców, zaciągnij hamulec ręczny i przestaw siedzenia przed rozpoczęciem.

Lokalizacja i prawo idą w parze. W wielu krajach publiczne uprawianie seksu jest zabronione. Często jest to dokładnie to, do czego dążysz, ponieważ daje to dodatkowe napięcie. Znajdź miejsce, w którym osoby postronne Cię nie widzą i unikaj stereotypowych miejsc. Po prostu bądź przygotowany na szybkie poruszanie się, zanim Pan Cop nagle dotknie zaparowanej szyby samochodu.

Wreszcie czysty samochód jest fajny, jeśli oboje jesteście nagi na tylnym siedzeniu. Dobrze by było, gdybyś posprzątał te opakowania Marsa, torby McDonald’s i puszki Red Bulla przed rozpoczęciem randki. I może się przydać prezerwatywa. Wtedy kolejni goście nie muszą się martwić o podejrzane plamy na siedzeniach.

Seks w samochodzie może być super seksownym i zabawnym doświadczeniem. Pomyśl tylko o swoich obserwatorach.

Weź odpowiedzialność za własną przyjemność! 

Możesz się wiele dowiedzieć, co Cię kręci podczas seksu. Mężczyźni i tak chcą być odpowiedzialni za twoją przyjemność. Musisz odrobić lekcje i wziąć odpowiedzialność za odkrycie, co naprawdę lubisz poprzez masturbację. W ten sposób możesz pokazać mężowi, co naprawdę cię kręci.

Nie pozwól człowiekowi spróbować czegoś na swój sposób, mając nadzieję, że trafi w miejsce. Fajnie, jeśli znasz swoje ciało, a mężczyzna nie musi wyruszać w odkrywczą podróż. To również sprawi, że poczuje się lepiej, ponieważ sprawi, że poczuje się męski i kompetentny.

Nie oceniaj go 

Mężczyźni chcą być z tobą intymni i mieć możliwość otwartego zadawania pytań. Bez poczucia się osądzonym lub skrytykowanym. Bądź otwarty i kochający. A jeśli chcesz, żeby zrobił coś innego, zamiast mówić: „Robisz… źle”, powiedz: „Czy możesz… spróbować?” Lub „Byłoby wspaniale, gdybyś…. ” W ten sposób cię zrozumie i poczuje się lepiej i bezpieczniej, jeśli będzie wiedział, co może zrobić jeszcze lepiej. Zamiast wiedzieć, czego nie robi dobrze.

Nie można go odebrać osobiście, jeśli straci erekcję. To jest takie ważne! Kiedy mężczyźni są zmęczeni lub zestresowani, nie zawsze są w stanie utrzymać erekcję. Jeśli weźmiesz to do siebie, może to wywołać u mężczyzny lęk przed porażką. Najlepiej pójść o krok dalej. Doprowadź męża do szaleństwa w łóżku, ale zdecydowanie nie kłóć się o to! A jeśli naprawdę nie chce, najlepiej spróbować następnego ranka. Zaskocz swojego męża, gdy jest pełen energii. Nie ma lepszego sposobu na przebudzenie dla mężczyzny niż rozpieszczanie go przez kobietę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*