Szybka utrata wagi – która metoda pasuje do Twojego stylu życia

Szybka utrata wagi jest dla wielu trudnym wyzwaniem. Tutaj na stronie www.snelafvallencoach.nl znajdziesz najlepsze metody zdrowego odchudzania. Na naszej stronie znajdziesz nie tylko najlepsze metody na szybkie odchudzanie, ale także wskazówki, jak zachować szczupłą sylwetkę. Czytaj szybciej, klikając poniżej swoje zainteresowanie.

Szybka utrata wagi

Mierzyć to wiedzieć, a dotyczy to również spożycia pokarmu. Chcesz szybko schudnąć? Dowiedz się dokładnie, co jesz, a zwłaszcza ile. To, co jesz, jest ważne. Prawie każdy zdaje sobie z tego sprawę. Dlatego jest zaskakujące, że większość ludzi nawet nie wie, co jedzą.

Ludzie myślą, że muszą przestrzegać określonej diety, aby szybko schudnąć. Często przeceniają lub nie doceniają wyborów żywieniowych. Każdy, kto naprawdę chce schudnąć, powinien wiedzieć, co i ile jedzenia dostaje. Następnie można opracować plan szybkiego schudnięcia.

Nie oznacza to, że musisz ważyć całe jedzenie i liczyć kalorie do końca życia. Ale jeśli chcesz szybko schudnąć, będziesz musiał zapisywać, co jesz codziennie przez kilka dni z rzędu. Pomoże Ci to osiągnąć cel. W ten sposób dowiesz się, gdzie należy dostosować dietę.

Szybkie wskazówki dotyczące utraty wagi

Zebraliśmy wskazówki dotyczące utraty wagi, które pomogą Ci stracić do 3 kilogramów masy ciała w zaledwie siedem dni. Nie musisz głodować, używać dziwacznych suplementów ani unikać całych składników żywności.

Jak możesz szybko schudnąć?

Chodzi o małe wyrzeczenia połączone z określonymi technikami. Zamiast oferować plan ogólny, myślimy o planie osobistym. Utrzymanie planu odchudzania jest możliwe, jeśli wybierzesz plan odżywiania i ćwiczeń, który pasuje do Twojego stylu życia.

Wybierz odpowiednie wskazówki!

Wybierz przynajmniej niektóre wskazówki, które przedstawiliśmy w tym artykule. Obiecujemy, że szybko i trwale schudniesz. Jeśli jesteś wyjątkowo ambitny, możesz zacząć stosować więcej wskazówek. Im więcej wybierasz i im bardziej jesteś surowy, tym więcej możesz schudnąć. Jeśli zaczniesz dzisiaj, za tydzień będziesz wyglądać i czuć się lżej.

  • Woda pitna i odchudzanie

Napój sportowy lub energetyzujący, koktajl owocowy, może z łatwością zawierać 100 kalorii na szklankę. Ale te napoje nie powodują, że czujesz się najedzony tak, jak 100 kalorii jedzenia, dlatego szkoda. Inne napoje o wysokiej zawartości sodu i węglowodanów zwiększają prawdopodobieństwo zatrzymywania wody przez organizm. To sprawi, że poczujesz się wzdęty.

W przeciwieństwie do tego woda ma zero kalorii, nie zawiera węglowodanów i zawiera niewiele lub nie ma sodu. To sprawia, że ​​jest to idealny napój, dzięki któremu szybka utrata wagi jest skuteczna. I, co dziwne, pomaga również spuścić nadmiar płynów ustrojowych i przyspieszyć metabolizm. Jeśli woda pitna jest dla Ciebie zbyt nudna, dodaj kawałki cytryny lub liści mięty do aromatyzowania wody.

  • Zielona herbata – i chudniesz

Zielona herbata jest szeroko stosowana jako napój odchudzający. Jak możesz z tym schudnąć? Przeczytaj nasze fakty dotyczące utraty wagi zielonej herbaty tutaj! Zielona herbata jest znana nie tylko ze swoich dobroczynnych właściwości – może również pomóc przyspieszyć metabolizm.

Według amerykańskich badań ludzie, którzy przyjmowali ekstrakt z zielonej herbaty trzy razy dziennie, zauważyli, że ich metabolizm wzrósł o około 4%. (Możesz spalić dodatkowe 60 kalorii dziennie pijąc zieloną herbatę, co odpowiada 3 kilogramom rocznie!) Efekt ten może być spowodowany substancją katechinową zawartą w zielonej herbacie. Wiadomo, że substancja ta przyspiesza metabolizm.

  • Węglowodany i utrata wagi

Zakaz wszystkich „białych” produktów spożywczych, takich jak biały ryż, spaghetti i biały chleb, natychmiast doprowadzi do utraty wagi. Dzieje się tak, ponieważ te „złe” węglowodany powodują wzdęcia, szczególnie wokół żołądka.

Te „złe” węglowodany są bardzo niekorzystne dla Twojej wagi, ponieważ są szybko trawione. To sprawia, że ​​szybko stajesz się głodny i jest bardziej prawdopodobne, że ponownie zjesz jedzenie. Jeśli chcesz po prostu schudnąć, możesz pójść o krok dalej: zamiast zastępować je zdrowszymi, ale wciąż „złymi” węglowodanami w produktach pełnoziarnistych.

Czy możesz na chwilę przestać jeść węglowodany i zamienić je na warzywa. W ten sposób kanapka z kurczakiem staje się sałatką warzywną, a frytki i sos do maczania stają się ogórkiem z niskotłuszczowym sosem do maczania. Złożone „dobre” węglowodany zawarte w warzywach są trawione wolniej, dzięki czemu czujesz się mniej głodny. A ponieważ pozdrowienia składają się głównie z wody, pomagają również usunąć nadmiar płynów z organizmu.

O „złych” węglowodanach

Jak wspomniano powyżej, aby przyspieszyć utratę wagi, w przeciwieństwie do cukrów zawartych w dobrych węglowodanach, nie potrzebujemy tych ze złych węglowodanów. Dobre węglowodany zawierają błonnik, którego nie zawierają złe węglowodany, są one ważne, ponieważ zapewniają dobre trawienie. Które pokarmy zawierają „złe” węglowodany.

Poniżej znajduje się krótka lista „złych” węglowodanów, których należy unikać w planie szybkiej utraty wagi. Unikaj „złych” węglowodanów tak bardzo, jak to możliwe, jeśli chcesz przyspieszyć utratę wagi w okolicy żołądka .

Na przykład możesz najlepszy cukier, miód, frytki, ziemniaki, kukurydzę, gotowaną marchewkę, biały makaron i ryż, słodkie napoje bezalkoholowe, biały chleb, ser, banany i płatki kukurydziane. Wycinaj z codziennych potraw, aby promować utratę wagi.

Dobre węglowodany

Czy oprócz „złych” są też „dobre” węglowodany? Są guru diet, którzy twierdzą, że aby szybko schudnąć, należy całkowicie odrzucić węglowodany. Jednak węglowodany są nie tylko złe, są one istotną częścią codziennej diety.

W rzeczywistości, kiedy jesz więcej „dobrych” węglowodanów, to Ty. Jest to bardziej korzystne dla poziomu cholesterolu, a nawet stracisz na wadze, gdy nagle zjesz więcej dobrych węglowodanów.

Dobre węglowodany są bogate w błonnik i dlatego są bardzo ważne dla naszego organizmu. Oto lista „dobrych” produktów węglowodanowych. Grzyby, brokuły, ogórek, papryka, pomidor, szpinak, owoce, soczewica i groszek, różne rodzaje orzechów i orzeszków ziemnych, produkty pełnoziarniste oraz pieczywo i makarony mają „dobre” węglowodany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*